× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
1  |  0

اعضای كمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از پارک فناوری پردیس بازدید کردند

اعضای كمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از پارک فناوری پردیس بازدید کردند

اعضای كمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به همراه سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از پارک فناوری پردیس این معاونت بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید غلامرضا تاج‌گردون رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس، جهان‌‌بخش محبی‌نیا نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس، علی كاظمی نماینده مردم چهارمحال بختیاری در مجلس، علی قربانی نماینده مریدم بجنورد در مجلس، محمد حسینی نماینده مردم تفرش در مجلس، داود آمری راد دبیر كمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس و نیز علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی حضور داشتند.
مدعوین از نمایشگاه دائمی محصولات فناورانه واحدهای فناور عضو بازدید کردند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com