× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  1

هیاتی از زنان کارآفرین مالزی عازم ایران شد

هیاتی از زنان کارآفرین مالزی عازم ایران شد

در این سفر 'ندیرا یوسف' رئیس انجمن زنان کارآفرین مالزی در راس هیاتی متشکل از زنان کارآفرین و بازرگان مالزیایی با هماهنگی دبیرخانه برگزاری نشست تجاری زنان ایران و مالزی از تاریخ 9 تا 11 آبان ماه در تهران حضور خواهند داشت.
اینتان اومیراح' دستیار رئیس انجمن زنان کارآفرین مالزی با تایید عزیمت 'ندیرا یوسف' گفت: این هیات در روز نخست سفر خود در مراسم گشایش دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران شرکت می کنند.
نشست هم اندیشی تجربیات زنان بازرگان و کارآفرین مسلمان جمهوری اسلامی ایران و مالزی به میزبانی کانون ملی زنان بازرگان ایران در اتاق بازرگانی تهران و امضای تفاهم نامه سه جانبه بین کانون زنان بازرگان و کارآفرین ایران، اتحادیه شبکه زنان کارآفرین مالزی و دبیرخانه نشست تجاری زنان جمهوری اسلامی ایران و مالزی در دستور کار این هیات قرار دارد.
این تفاهم نامه سنگ بنای دومین نشست تخصصی تجاری زنان ایران و مالزی در مرداد ماه سال آینده است که پیش بینی شده به میزبانی مالزی در کوالالامپور برگزار شود.
کارآفرینان و بازرگانان مالزیایی همچنین در دفتر بنیاد توسعه کار آفرینی زنان و جوانان با گروهی از بانوان کارآفرین ایران دیدار می کنند.
انجمن زنان کارآفرین مالزی یک شبکه پیشرو به منظور تقویت رهبران زن کارآفرین، تاجر و حرفه ای مالزی است که از سال 2003 در قالب یک سازمان غیرانتفاعی فعالیت خود را آغاز کرده است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com