× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  1

مرکز رشد منطقه آزاد ارس با ۱۵ شرکت فناور راه‌اندازی شد

مرکز رشد منطقه آزاد ارس با ۱۵ شرکت فناور راه‌اندازی شد

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی گفت: مرکز رشد منطقه آزاد ارس راه اندازی شده و ۱۵ شرکت فناور در آن مستقر شده اند.
عبدالرضا میرمحسنی در نشست معاون پژوهشی وزیر علوم تحقیقات و فناوری با روسای دانشگاه های آذربایجان شرقی گفت: یکی از برنامه های توسعه ای این پارک راه اندازی مرکز رشد منطقه آزاد ارس بوده است.
میرمحسنی اظهار داشت: از زمان راه اندازی این مرکز تاکنون ۱۵ شرکت فناور در آن مستقر شده اند.
وی تاکید کرد: همچنین مرکز رشد مرند را نیز راه اندازی کرده ایم و علاوه بر آن سه مرکز نوآوری دیگر با همکاری دانشگاه پیام نور راه اندازی شده است.
رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی تاکید کرد: در آینده نه چندان دور می توانیم شاهد تولید ثروت از محصولات شرکت های دانش بنیان باشیم.
وحید احمدی معاون پژوهشی وزیر علوم از دانشگاه تبریز بازدید و در طی آن نشستی با روسای دانشگاه های تبریز نیز برگزار کرد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com