× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

جشنواره ایده‌ برتر در سمنان برگزار می‌شود

جشنواره ایده‌ برتر در سمنان برگزار می‌شود

در راستای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و به منظور ترغیب و تشویق اجتماع نخبگانی به حضور در عرصه‌های ایده‌پردازی و کارآفرینی، «جشنواره ایده‌ برتر»، همزمان با هفته پژوهش و فناوری سال 1396، به همت بنیاد نخبگان استان سمنان برگزار ‌شود.
این جشنواره در حوزه‌های فنی‌ومهندسی، علوم پزشکی و سلامت، علوم‌پایه و علوم‌انسانی برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است، ایده‌پردازان می توانند آثار خود را به سامانۀ بنیاد نخبگان استان سمنان به نشانی semnan@bmn.ir یا آدرس پستی این بنیاد به نشانی سمنان- بلوار معلم- نرسیده به میدان مطهری- کدپستی: 3514656549 ارسال کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com