0  |  0

جشنوارۀ «شتاب ملی» با هدف ترویج فرهنگ نوآوری برگزار می‌شود

جشنوارۀ «شتاب ملی» با هدف ترویج فرهنگ نوآوری برگزار می‌شود

بنیاد نخبگان استان گیلان در نظر دارد هم‌زمان با هفتۀ پژوهش‌وفناوری، «جشنواره شناسایی و توانمندسازی ایده‌های برگزیده (شتاب ملی)» را در سطح استان برگزار کند.
ترویج فرهنگ نوآوری و تقویت خودباوری در توسعه فناوری، به‌ویژه فناوری‌های نوین، شناسایی، تشویق و معرفی شایستگی‌ها و توانمندی‌های ایده‌پردازان و حفظ مالکیت معنوی آنان از مهمترین اهداف این جشنواره است.
جشنوارۀ شتاب ملی در 12 محور: علوم انسانی (فرهنگی، اجتماعی، هنری و ورزشی)، فنی و مهندسی (برق، الکترونیک، مکانیک، عمران، نانو فناوری، صنایع شیمیایی و انرژی‌های نو)، صنایع پزشکی و پیراپزشکی، علوم پایه (ریاضی، فیزیک، شیمی و ...)، علوم‌کشاورزی و منابع‌طبیعی، زیست‌فناوری، محیط‌زیست، بهداشت محیط‌ شهری و مدیریت پسماند، گردشگری و هنرهای بومی، محلی و مردمی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و رسانه، ترافیک، حمل‌و‌نقل و شهری و بین‌شهری، خدمات شهری، معماری، فضای سبز، زیباسازی، همچنین دریا؛ مسیر پیشرفت و همچنین موضوع آزاد، برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است، متقاضیان تا سی‌ام دی‌ماه فرصت دارند آثار خود را برای داوری اولیه به سامانۀ بنیاد نخبگان استان گیلان به نشانی guilan.bmn.ir ارسال کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com