× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

نخستین رویداد استارتاپی «ایدوکا» در لرستان برگزار می‌شود

نخستین رویداد استارتاپی «ایدوکا» در لرستان برگزار می‌شود

رحمان کلانتری، دبیر اجرایی رویداد اظهار داشت: 8 آذرماه ۹۶، نخستین رویداد استارتاپی ایدوکا ( استارتاپ گردشگری و کشاورزی) در لرستان برگزار می‌شود.
نخستین رویداد استارتاپی ایدوکا (استارتاپ گردشگری و کشاورزی) ، 8 تا 10 آذرماه 96 با هدف تقویت روحیه ایده‌پردازی، ترویج گفتمان کارآفرینی و جذب سرمایه‌گذار در حوزه گردشگری با تکیه بر توانمندی‌های بالقوه استان لرستان در دانشگاه آزاد واحد خرم‌آباد برگزار می‌شود.
دبیر اجرایی درباره این رویداد، گفت: با توجه به نیازسنجی جامعه ی استانی و لزوم حرکت به سمت گفتمان کارآفرینی در استان و با تأکید بر استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالقوۀ لرستان، رویداد استارتاپی ایدوکا (استارتاپ گردشگری) به همت این بنیاد استانی برگزار می‌شود.
کلانتری افزود: ایجاد انگیزه میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و ترویج و تقویت فرهنگ کارآفرینی یکی از دغدغه‌های نظام کنونی علم و فناوری کشور است و به همین دلیل یکی از اهداف ایدوکا نیز همین مهم است.
ایشان یادآور شد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، تا پیش از برگزاری استارتاپ گردشگری لرستان دو پیش رویداد با موضوع گردشگری و کشاورزی در دانشگاه لرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار می‌شود.
وی خاطر نشان کرد استانداری لرستان در همکاری و هماهنگی این رویداد مهم نقش بسیار برجسته ای را ایفا نموده است، وی همچنین تاکید کردند که دستگاه های علمی و فناورانه استان در برگزاری این رویداد همکاری لازم را دارند.
لازم به ذکر است، نخستین رویداد استارتاپی ایدوکا (استارتاپ گردشگری) به همت بنیاد نخبگان استان لرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد و حمایت مرکز شتابدهی نوآوری و همکاری استانداری لرستان، ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی‌و‌فناوری ریاست‌جمهوری و دستگاه های علمی و فناورانه استان لرستان برگزار می شود.
ایشان یادآوری کردند، کلیه علاقه‌مندان و ایده‌پردازان در حوزه گردشگری و کشاورزی لرستان (عموم) می‌توانند در این رویداد به نشانی idoka.ir ثبت نام و در صورت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه این رویداد با شماره های 06633239892 تماس حاصل نمایند.
همچنین کانال تلگرامی @novinidehzagros را بعنوان کانال تحت نظارت بنیاد نخبگان استان که اطلاعات استارتاپی و کارآفرینی استان و کشور در آن انعکاس داده می شود را معرفی نمودند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com