0  |  0

راه‌اندازی بانک اطلاعات زنان کارآفرین در ایلام

راه‌اندازی بانک اطلاعات زنان کارآفرین در ایلام

کلثوم خلیلوند اظهار کرد: زنان کارآفرین در حوزه گردشگری و صنایع دستی، زنان ورزشکار، زنان فرهیخته، هنرمندان و تمامی زنانی که دارای توانمندی ویژه‌ای هستند می تواند اطلاعات خود را در این بانک اطلاعاتی به آدرس eco_moi.ir ثبت کنند.
وی هدف از ایجاد این بانک اطلاعاتی را شناخت و معرفی زنان توانمند برای احراز پست های مدیریتی برشمرد و افزود: جمع آوری اطلاعات زنان فرهیخته در معرفی و شناخت بیشتر زنان نقش مهمی دارد.
وی یادآور شد: زنان ایلامی در بسیاری از حوزه ها بخوبی توانمندی‌های خود را متناسب با شرایط توسعه داده و در همه بخش ها جایگاه مناسبی دارند.
خلیلوند تاکید کرد: افزایش آگاهی زنان و توسعه توانمندی های آنان نقش مهمی در ارتقا سطح فرهنگی، اجتماعی و علمی جامعه دارد زیرا یکی از شاخص‌های توسعه یافتگی هر کشور ارتقا شاخص های مربوط به زنان است.
وی از تمامی زنان فرهیخته، هنرمند و توانمند استان در همه بخش ها خواست: مشخصات خود را در این بانک اطلاعاتی ثبت کرده و از کد ملی به عنوان رمز ورود برای ویرایش اطلاعات استفاده کنند.
مدیرکل امور بانوان استانداری ایلام اضافه کرد: این بانک اطلاعاتی با هدف معرفی هر چه بیشتر زنان توانمند استان تشکیل شده است که امیدواریم مورد استقبال و توجه زنان قرار گیرد.
نیمی از جمعیت 580 هزار نفری استان ایلام را زنان تشکیل می دهند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com