0  |  0

راه‌اندازی بانک اطلاعات زنان کارآفرین در ایلام

راه‌اندازی بانک اطلاعات زنان کارآفرین در ایلام

کلثوم خلیلوند اظهار کرد: زنان کارآفرین در حوزه گردشگری و صنایع دستی، زنان ورزشکار، زنان فرهیخته، هنرمندان و تمامی زنانی که دارای توانمندی ویژه‌ای هستند می تواند اطلاعات خود را در این بانک اطلاعاتی به آدرس eco_moi.ir ثبت کنند.
وی هدف از ایجاد این بانک اطلاعاتی را شناخت و معرفی زنان توانمند برای احراز پست های مدیریتی برشمرد و افزود: جمع آوری اطلاعات زنان فرهیخته در معرفی و شناخت بیشتر زنان نقش مهمی دارد.
وی یادآور شد: زنان ایلامی در بسیاری از حوزه ها بخوبی توانمندی‌های خود را متناسب با شرایط توسعه داده و در همه بخش ها جایگاه مناسبی دارند.
خلیلوند تاکید کرد: افزایش آگاهی زنان و توسعه توانمندی های آنان نقش مهمی در ارتقا سطح فرهنگی، اجتماعی و علمی جامعه دارد زیرا یکی از شاخص‌های توسعه یافتگی هر کشور ارتقا شاخص های مربوط به زنان است.
وی از تمامی زنان فرهیخته، هنرمند و توانمند استان در همه بخش ها خواست: مشخصات خود را در این بانک اطلاعاتی ثبت کرده و از کد ملی به عنوان رمز ورود برای ویرایش اطلاعات استفاده کنند.
مدیرکل امور بانوان استانداری ایلام اضافه کرد: این بانک اطلاعاتی با هدف معرفی هر چه بیشتر زنان توانمند استان تشکیل شده است که امیدواریم مورد استقبال و توجه زنان قرار گیرد.
نیمی از جمعیت 580 هزار نفری استان ایلام را زنان تشکیل می دهند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com