× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  1

پیرامون صنعت غذا در مشهد مقدس برگزار می‌شود: استارتاپ ویکند «خوشمزه»

پیرامون صنعت غذا در مشهد مقدس برگزار می‌شود: استارتاپ ویکند «خوشمزه»

ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و بنیاد نخبگان خراسان رضوی، 8 تا 10 آذرماه 96 استارتاپ ویکند «خوشمزه» را پیرامون صنعت غذا در مشهد مقدس برگزار می‌کنند.
محورهای این رویداد سلامت غذایی، خدمات رستورانی، غذای سنتی اسلامی، نوآوری در تحویل غذا، نوآوری در علوم و صنایع غذایی، نوآوری در بسته‌بندی غذایی و نیز سوغات سلامت (محصولات خوراکی سوغاتی) است.
علت برگزاری این رویداد با محور صنعت غذا سبک زندگی مردم است که روزبه‌روز با تکنولوژی و نوآوری بیشتر همراه می‌شود. صنعت غذا نیز حوزه‌ای ناب و جذاب است که می‌تواند با خلاقیت‌ها و نوآوری‌های تازه همراه باشد.
در این رویداد بیش از 6 میلیون تومان جایزه ویژه به سه تیم اول اهدا می‌شود. سه تیم اول به دوره پیش شتاب دهی و شتاب دهی فردوسی وارد می‌شوند.
سایر تیم‌های منتخب نیز از حمایت بنیاد نخبگان خراسان رضوی، پژوهشکده صنایع غذایی و پارک علم و فناوری به‌منظور شکل‌گیری و توسعه کسب‌وکار بهره‌مند خواهند شد.
استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiential Education) در سراسر دنیاست که در 3 روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می‌شود.
در این برنامه شرکت‌کنندگان پرانگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی 54 ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.
استارتاپ ویکند «خوشمزه» با همت و همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پیرامون صنعت غذا، 8 تا 10 آذرماه در مشهد برگزار می‌شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com