× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود: کنفرانس کارآفرینی با رویکرد الزامات دانشگاه کارآفرین

در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود: کنفرانس کارآفرینی با رویکرد الزامات دانشگاه کارآفرین

کنفرانس کارآفرینی با رویکرد الزامات دانشگاه کارآفرین با حمایت ستاد فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان و توسط دانشگاه صنعتی شریف برای «تبادل نظرات و آرا»، «بررسی الزامات دانشگاه کارآفرین» و «توسعه نقش دانشجویان و اساتید در تحقق این مهم»، 21 تا 22 آذرماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
«توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی در میان دانشجویان و اساتید»، «توانمندسازی دانشجویان و ارتقای مهارت‌ها و قابلیت‌های کارآفرینانه آنها»، «آموزش نحوه استفاده و تعامل با بخش خصوصی برای توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان» و «بررسی الگوها و مدل‌های بین‌المللی در ارتباط با توسعه نوآوری و کارآفرینی» از مهمترین اهداف این کنفرانس است.
همچنین محورهای این کنفرانس شامل «ویژگی‌های بارز دانشگاه کارآفرین از لحاظ ساختاری، کارکردی، محیط و خروجی»، «اهمیت ترویج و فرهنگ‌سازی در جهت توسعه کارآفرینی در دانشگاه‌ها»، «بهره‌گیری از ظرفیت و توان تشکل‌های دانشجویی برای توسعه کارآفرینی»، «مکانیزم‌های ارتقای مهارت‌ها و قابلیت‌های کارآفرینانه دانشجویان و اساتید»، «ابزارها و نهادهای حمایت از کسب‌وکارهای نوپای دانشجویی» می شود.
از دیگر محورهای این کنفرانس می توان به «خلاقیت، نوآوری و توسعه کارآفرینی»، «الزامات و روش‎های استفاده از بخش خصوصی برای تقویت و توسعه کارآفرینی در دانشگاه‌ها»، «توسعه زیست‌بوم کارآفرینی در دانشگاه‌ها»، «نقش کامیونیتی‌ها (جوامع) در توسعه کارآفرینی در دانشگاه‌ها»، «شبکه‌سازی و الزامات آن با هدف توسعه کارآفرینی در دانشگاه‌ها»، «الزامات پایدارسازی کسب‌و‌کارهای دانش‌بنیان» و «ارزشیابی و پیامدسنجی (معیارهای موفقیت) دانشگاه کارآفرین» اشاره کرد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com