× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

حمایت از استارتاپ‌های حوزه راه و شهرسازی

حمایت از استارتاپ‌های حوزه راه و شهرسازی

دکتر اسماعیل قادری فر در نشست رونمایی از شبکه اینترنتی حمل و نقل کالا که در معاونت علمی برگزار شد خاطرنشان کرد: کسب و کارهای نو توان ایجاد تحمل در عرصه اقتصادی دارند و می توانند اشتغال زایی فراوانی نیز داشته باشند.
وی با بیان اینکه نتیجه تلاش‌های محققان ظهور و بروز استارتاپ‌هایی است که در کشور فعالیت می کنند گفت: معاونت علمی در برنامه های خود سعی دارد از این استارتاپ‌ها، حمایت کند تا به چرخه اقتصادی کشور کمک شود و از سوی دیگر اشتغال زایی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی ایجاد می شود.
قادری فر با بیان اینکه حمل و نقل بار یکی از مسائل اصلی کشور است اظهار داشت: طبق تفاهم نامه ای که بین معاونت علمی و وزارت راه و شهرسازی منعقد شده، قرار است ایده های فناورانه در صنعت حمل و نقل مورد حمایت قرار گیرد.
رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی با بیان اینکه به کارگیری ایده‌های فناورانه محققان کشور می تواند موجب پاسخگویی به مشکلات و معضلات شود، خاطرنشان کرد: شبکه اینترنتی حمل و نقل کالا به عنوان ابزاری است که صنایع به آن نیاز دارند و اینگونه پلتفرم ها مورد توجه معاونت علمی است.
وی با اشاره به اینکه همکاری معاونت علمی و وزارت راه و شهرسازی در راستای حمایت از استارتاپ‌ها خواهد بود، تصریح کرد: همواره در صدد هستیم که از استارتاپ‌ها علاوه بر حوزه حمل و نقل، در حوزه های دیگر نیز حمایت داشته باشیم تا بتوان با خلاقیت و نوآوری، مشکلات و معضلات کشور را برطرف کنیم.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com