× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

حضور گروه سرمایه‌گذاری مالزی در فن بازار

حضور گروه سرمایه‌گذاری مالزی در فن بازار

رئیس فن بازار ملی گفت: در فن بازار امسال که در حاشیه نمایشگاه هفته پژوهش برگزار می شود یک گروه سرمایه گذاری از کشور مالزی حضور دارد. مجید متقی طلب صبح امروز در نشست خبری در وزارت علوم گفت: در فن بازار امسال نمایندگانی از کشورهای مالزی، پاکستان، قرقیزستان، آذربایجان و قزاقستان حضور دارند.
وی افزود: همچنین سفرای کشورهای مختلف نیز به این فن بازار دعوت شده اند.
رئیس فن بازار ملی ایران تاکید کرد: از دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور نیز برای حضور در فن بازار دعوت شده است.
متقی طلب گفت: سال گذشته میزان قراردادهای منعقد شده در فن بازار به ۷۷ میلیارد تومان رسید که این مبلغ در سال جاری افزایش خواهد یافت.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com