× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  1

گرانترین شهرهای جهان برای راه‌اندازی کسب و کار

گرانترین شهرهای جهان برای راه‌اندازی کسب و کار

گرانترین شهرهای جهان برای راه اندازی کسب و کار در سال ۲۰۱۷ میلادی مشخص شدند و لندن صدر نشینی خود را از دست داد و هنگ کنگ آن را تصاحب کرد.
در حال حاضر هنگ کنگ به عنوان گرانترین شهر جهان برای تجارت و راه اندازی دفاتر کار، جای لندن را گرفته است و علت اصلی آن به سقوط ارزش پوند انگلیس و گسترش روز افزون شرکت های هنگ کنگی در داخل قلمرو این کشور است.
در همین حال اجاره هر میز کار در ساختمان های اداری و در مکان هایی مانند قسمت مرکزی، «شِانگ وان» و «ادمیرالتی» هنگ کنگ در مقایسه با سال گذشته میلادی با ۵.۵ درصد افزایش به ۲۷ هزار و ۴۳۱ دلار رسیده؛ این در حالی است که همین شرایط برای اجاره یک میز کار در یک ساختمان اداری در قسمت غرب لندن با ۱۹.۲ درصد کاهش به ۲۲ هزار و ۶۶۵ در سال ۲۰۱۷ میلادی رسیده است.
همچنین توکیو به عنوان سومین شهر گران جهان برای راه اندازی دفتر کار محسوب می شود و هزینه اجاره یک میز کار ۱۸ هزار و ۱۱۱ دلار است. در حال حاضر هزینه اجاره دفاتر کار با موقعیت عالی در هنگ کنگ به یک معضل برای مدیران شرکت های بین المللی که قصد دارند تجارت خود را در منطقه آسیا توسعه دهند، تبدیل شده است.
بر همین اساس، تمایل شرکت های مختلف به داشتن دفتر کار در هنگ کنگ از جمله دلایل لقب گرفتن این شهر به عنوان گرانترین نقطه جهان برای داشتن دفتر کار است.
 شهرهای «فرفیلد کانتری» با ۱۷ هزار و ۴۱۴ دلار، «سان فرانسیسکو» با ۱۶ هزار و ۲۰۱۵ دلار، «نیویورک» با ۱۵ هزار و ۹۳۱ دلار، «سیلکون ولی» با ۱۵ هزار و ۴ دلار، «ژنو» با ۱۳ هزار ۴۲۴ دلار، «سیدنی استرالیا» با ۱۱ هزار و ۹۹۷دلار و «پاریس» با ۱۱ هزار و ۷۵۶ دلار به ترتیب در رتبه چهارمین تا دهمین شهر گران جهان برای کسب و کار قرار گرفتند

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: تابناک
مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com