× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

توسط مرکز فن‌بازار ملی ایران برگزار می‌شود: فستیوال نوآوری‌های صنعت آرایشی و بهداشتی

توسط مرکز فن‌بازار ملی ایران برگزار می‌شود: فستیوال نوآوری‌های صنعت آرایشی و بهداشتی

اکبر قنبرپور رئیس مرکز فن‌بازار ملی ایران اظهار کرد:فستیوال نوآوری‌های صنعت آرایشی و بهداشتی در بهمن ماه سال جاری با حضور محققان و ایده پردازان این حوزه برگزار می شود.
وی گفت: آمارهای وزارت بهداشت نشان می‌دهد هم اکنون بیش از ۷ هزار محصول آرایشی و بهداشتی در کشور تولید می‌شود و این صنعت، بازاری معادل ۲.۲ میلیارد دلار در کشور دارد که حداکثر ۳۰ درصد آن توسط تولید داخلی تأمین می‌شود. این اعداد و ارقام نشان از حجم بزرگ این صنعت، گردش مالی بالا و نیاز به توجه بیشتر به آن را می‌دهد.
رئیس مرکز فن‌بازار ملی ایران بیان کرد: در دو رویداد گذشته و این رویداد ما یک همکار علمی و چند همکار صنعتی برای ارزیابی بهتر اختراعات و همچنین تطابق آن‌ها با نیاز بازار داشته‌ایم که کمک زیادی به بالا رفتن سطح کیفی رویداد خواهد کرد.
ویبا بیان اینکه محصولات این حوزه B۲C محسوب می‌شوند و استفاده عمومی دارند، بیان کرد: از این رو با بازار گسترده تقاضا روبرو هستیم.
قنبرپور افزود: متخصصین رشته‌های مختلفی چون شیمی و مهندسی شیمی، پزشکی، بیوفناوری، بیولوژی، ژنتیک، صنایع غذایی، کشاورزی و ... در آن فعال‌اند می توانند طرح های خود را در این فستیوال ارائه کنند.
وی افزود: نخبگان، مخترعان و صاحبان طرح‌های نوآورانه می‌توانند تا ۲۰ آذرماه برای حضور در این فستیوال به‌منظور عرضه نوآوری خود به سرمایه‌گذاران و صنعتگران این حوزه ارائه کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com