× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

جشنواره ایده‌های برتر برگزار می‎شود

جشنواره ایده‌های برتر برگزار می‎شود

سعید احمدی‌زاده؛ سرپرست بنیاد نخبگان خراسان‌جنوبی با اشاره به برنامه‌های طراحی‌شده برای هفتۀ پژوهش، گفت: برگزاری جشنوارۀ ایده‌های برتر یکی از اقدامات اساسی بنیاد نخبگان در هفتۀ پژوهش است.
وی افزود: این جشنواره به مناسبت هفتۀ پژوهش و به منظور شناسایی، تشویق و معرفی شایستگی‌ها و توانمندی‌های ایده‌پردازان در جامعه برگزار می‌شود.
احمدی‌زاده حفظ مالکیت معنوی و ترویج فرهنگ نوآوری را از دیگر اهداف برگزاری جشنوارۀ ایده‌های برتر برشمرد و ادامه داد: تقویت خودباوری در توسعۀ فناوری و به ویژه فناوری‌های نوین در استان، از مهمترین محورهای ان جشنواره است.
سرپرست بنیاد نخبگان استان خراسان‌جنوبی اظهار داشت: در جشنوارۀ ایده‌های‌ برتر، 22 ایده شرکت کردند که بعد از داوری‌های تخصصی کمیته داوری و بررسی ایده‌ها، 3 ایده به عنوان ایده‌های برتر انتخاب شدند.
احمدی‌زاده در پایان یادآور شد: برگزیدگان این جشنوارۀ ایده‌های برتر در مراسم اختتامیه هفتۀ پژوهش تجلیل خواهند شد و با ارائه ایده‌ها به مراکز رشد در صورت طی مراحل مربوطه و پذیرش به‌عنوان واحد فناور، در مراکز رشد مستقر خواهند شد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com