× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

ارتقای رتبه پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

ارتقای رتبه پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

دکتر اسماعیل پیرعلی، رئیس پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری، از ارتقای سطح پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری از سطح ۳ به ۲ خبر داد.
وی اظهار داشت: پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری با نظر کارگروه نظارت و ارزیابی پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد و با توجه به عملکرد پارک علم و فناوری استان در چند سال گذشته شرایط ارتقا به سطح ۲ را کسب کرده است.
پیرعلی افزود: توسعه فعالیت‌های مرکز رشد واحدهای فناور و مراکز نوآوری، توسعه فعالیت‌های حوزه فناوری و کسب و کارهای نوین، داشتن طرح جامع عمرانی، داشتن برنامه مدون و عملیاتی توسعه فناوری درزمینهٔ آمایش سرزمین و نقش منطقه‌ای پارک در گسترش اقتصاد دانش‌بنیان، از مهم‌ترین شاخص‌های ارتقا محسوب می‌شوند.
به گفته وی، در حال حاضر ۱۲۰ شرکت فناور و دانش‌بنیان و هسته فناور در پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری مستقر هستند که با گردش مالی بیش از ۷۰۰ میلیارد ریال زمینه اشتغال ۷۳۶ نفر از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی را فراهم کرده‌اند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com