× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌کند: نخستین ایده بازار تخصصی صنعت حمل و نقل

دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌کند: نخستین ایده بازار تخصصی صنعت حمل و نقل

این رویداد در حوزه‌های تخصصی مخابرات و ناوبری، تجارت الکترونیک و نرم افزار (اپلیکیشن)، انرژی و محیط زیست، ایمنی، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل برگزار می‌شود.
مالک طهوری، دبیر نخستین رویداد تخصصی ایده بازار در صنعت حمل و نقل گفت: این رویداد با همکاری و حمایت شرکت صنایع الکترواپتیک به منظور شناخت مخترعان، ایده پردازان و استفاده و به کارگیری ایده‌های نوآورانه و خلاق در راستای توسعه صنعت حمل و نقل کشور برگزار می‌شود.
ایده پردازان برای مشارکت در این رویداد تخصصی، ایده‌های خود را تا ۱۵ دی به نشانی www.Transportation.ideasbazaar.ir ارسال کنند.
این رویداد، ۹ اسفند در سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود و جوایز ارزنده ذکر شده در سایت رویداد، برای نفرات اول، دوم و سوم منظور شده است.
دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکنون با همکاری نهاد‌های مربوط ۲۵ رویداد تخصصی و عمومی برگزار کرده است

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com