× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

با حضور سرمایه‌گذاران خطرپذیر برگزار می‌شود: فستیوال ملی فناوری‌ها و اختراعات شهر هوشمند

با حضور سرمایه‌گذاران خطرپذیر برگزار می‌شود: فستیوال ملی فناوری‌ها و اختراعات شهر هوشمند

در راستای زمینه‌سازی برای اثرگذاری بیشتر مخترعان در جامعۀ بومی و همچنین جذب ظرفیت‌های صاحبان سرمایه‌ و بخش‌خصوصی به حوزۀ نخبگانی و تبدیل ایده به محصول تجاری، «اولین فستیوال ملی فناوری‌ها و اختراعات شهر هوشمند» با حمایت معاونت علمی‌و‌فناوری ریاست‌جمهوری و به همت بنیاد نخبگان استان مرکزی برگزار می‌شود.
این فستیوال با محوریت شعار «بستری برای تجاری‌سازی و فرصتی برای سرمایه‌گذاری» و با حضور سرآمدان، مخترعان، صاحبان ایده و همچنین سرمایه‌گذران خطرپذیر در اراک برگزار خواهد شد.
برگزاری جلسات صاحبان طرح‌ها، ایده‌ها و اختراعات با سرمایه‌گذران و صنعتگران یکی از مهمترین بخش‌های این برنامه است.
لازم به ذکر است، متقاضیان می‌توانند تا بیست‌وپنجم آذرماه برای حضور در اولین فستیوال ملی فناوری‌ها و اختراعات شهر هوشمند، به سامانۀ بنیاد نخبگان استان مرکزی مراجعه کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com