0  |  0

شهرک تخصصی شیرینی و پوشاک در قزوین راه‌اندازی می‌شود

شهرک تخصصی شیرینی و پوشاک در قزوین راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازقزوین، علی پرزحمت در نشست با اصناف استان قزوین، با شاره به اهمیت نقش اصناف در جامعه امروزی، اظهار داشت: دو شهرک شیرینی و پوشاک در استان قزوین راه‌اندازی می‌شود.وی با اشاره به اینکه اصناف به عنوان بازوان نظام هستند، بیان کرد: نقش اصناف در رونق اقتصادی و فضای کسب و کار در همه زمان‌ها و عرصه‌های مختلف بسیار مهم و بی نظیر بوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین خاظرنشان کرد: یکی از مهمترین اقداماتی باید صورت داد، خارج کردن اصناف از حالت سنتی به شیوه مدرن و رونق فروشگاه‌های بزرگ و چند منظوره بوده که باید در این راستا برای تحقق اقتصاد مقاومتی نیز از صنایع داخلی و تولیدات کشور خود نیز حمایت شود.

پرزحمت با اشاره به اینکه استان قزوین از ظرفیت بسیار بالایی در عرصه‌های مختلف برخوردار است، عنوان کرد: استان قزوین در حوزه‌‌های صنعت و کشاورزی از استان‌های پیشرو و توسعه یافته در کشور است که باید در این راستا حمایت‌های خوبی نیز از استان صورت بگیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اظهار کرد: می‌توان از طریق راه‌اندازی شهرک‌های صنفی در استان قزوین و برند سازی تولیدات داخلی حمایت‌های خوبی در زمینه اقتصاد مقاومتی اجرایی نمود.

وی ابراز کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در استان قزوین و با حمایت‌های بسیار خوب و همه جانبه استاندار قزوین، شاهد راه‌اندازی شهرک پوشاک و شیرینی در استان قزوین هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

مطالب پیشنهادی:

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران