0  |  0

شهرک تخصصی شیرینی و پوشاک در قزوین راه‌اندازی می‌شود

شهرک تخصصی شیرینی و پوشاک در قزوین راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازقزوین، علی پرزحمت در نشست با اصناف استان قزوین، با شاره به اهمیت نقش اصناف در جامعه امروزی، اظهار داشت: دو شهرک شیرینی و پوشاک در استان قزوین راه‌اندازی می‌شود.وی با اشاره به اینکه اصناف به عنوان بازوان نظام هستند، بیان کرد: نقش اصناف در رونق اقتصادی و فضای کسب و کار در همه زمان‌ها و عرصه‌های مختلف بسیار مهم و بی نظیر بوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین خاظرنشان کرد: یکی از مهمترین اقداماتی باید صورت داد، خارج کردن اصناف از حالت سنتی به شیوه مدرن و رونق فروشگاه‌های بزرگ و چند منظوره بوده که باید در این راستا برای تحقق اقتصاد مقاومتی نیز از صنایع داخلی و تولیدات کشور خود نیز حمایت شود.

پرزحمت با اشاره به اینکه استان قزوین از ظرفیت بسیار بالایی در عرصه‌های مختلف برخوردار است، عنوان کرد: استان قزوین در حوزه‌‌های صنعت و کشاورزی از استان‌های پیشرو و توسعه یافته در کشور است که باید در این راستا حمایت‌های خوبی نیز از استان صورت بگیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اظهار کرد: می‌توان از طریق راه‌اندازی شهرک‌های صنفی در استان قزوین و برند سازی تولیدات داخلی حمایت‌های خوبی در زمینه اقتصاد مقاومتی اجرایی نمود.

وی ابراز کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در استان قزوین و با حمایت‌های بسیار خوب و همه جانبه استاندار قزوین، شاهد راه‌اندازی شهرک پوشاک و شیرینی در استان قزوین هستیم.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری تسنیم
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com