× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

مرکز نوآوری کرمان جایی برای ایجاد تفکر کارآفرینی

مرکز نوآوری کرمان جایی برای ایجاد تفکر کارآفرینی

عباس پرداختی، رئیس مرکز نوآوری استان کرمان، ۳۰ آذر در مراسم آغاز به‌کار چهاردهمین همایش علمی‌پژوهشی و نخستین استارت‌ آپ‌ ویکند صنعت توزیع برق کشور گفت: استارت‌ آپ‌های زیادی در مرکز نوآوری استان کرمان برگزار کرده‌ایم.
وی افزود: سالانه ۶۵ هزار میلیارد تومان گردش مالی دارو و تجهیزات پزشکی در کشور است که سهم استان کرمان حدوداً صفر است، ۲۰۰ تن گیاه دارویی سالانه از استان خارج می‌شود و دانش‌آموزان کرمانی در جشنواره خوارزمی رتبه‌های برتر را کسب می‌کنند.
پرداختی تصریح کرد: اما چرا کرمان یک استان صنعتی و کارآفرین نیست و میزان بیکاری در این خطه بالا است، زیرا تفکر ما کارآفرینی نیست و مرکز نوآوری برای ایجاد تفکر کارآفرینی شکل گرفته است.
رئیس مرکز نوآوری استان کرمان اظهارکرد: مرکز نوآوری استان کرمان سومین مرکز در کشور است که به صورت مستقیم زیر نظر معاونت فناوری ریاست جمهوری فعالیت می‌کند.
پرداختی عنوان کرد: دانشگاه‌ها، استانداری و بنیاد ملی ارکان مرکز نوآوری استان کرمان هستند و تعامل و همکاری خوبی بین این مجموعه‌ها وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه استان کرمان رتبه پنجم فناوری کشور را دارد و پیش‌بینی می‌کنیم در سال جاری به رتبه سوم برسیم، تأکید کرد: کارگاه صنعت انیمیشن در مرکز نوآوری استان کرمان برگزار شد و این استان در ساخت انیمیشن صاحب سبک شده است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری بین‌المللی قرآن
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com