× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

استارتاپ‌ها کسب و کاری پايدار برای جوانان

استارتاپ‌ها کسب و کاری پايدار برای جوانان

مهدي فرهادنيا گفت: حوزه هاي کسب و کار که در­ اين نمايشگاه حضور دارند، نوظهور هستند و قطعا اين حوزه ها در توسعه کسب و کار کشور نقش خواهند داشت.
وي به آمار بازگشت سرمايه براساس اعلام بانک جهاني اشاره کرد و افزود: نرخ بازگشت سرمايه در بخش کشاورزي 30 درصد، صنعت 50 درصد و خدمات 100 درصد است.
مدير طرح اولين نمايشگاه توسعه کسب و کار تهران گفت: اما نرخ بازگشت سرمايه براساس اعلام بانک جهاني در حوزه تحقيق و توسعه 3 هزار درصد است، يعني صاحب يک کسب و کار اگر در صنعتي از حوزه هاي زير مجموعه کسب و کار خدمات مديريتي، فرانچايز گونه اي از کسب و کار که برپايه آن به شرکت اختيار داده مي شود که توليدات و فرآورده هاي شرکت ديگري را بفروشند و در مقابل آن مبلغي دريافت کند که به آن مبلغ فرانچايز مي گويند) يا استارت آپ هاي مديريتي سرمايه گذاري کند، به ازاي هر 100 هزار تومان در 5 سال بايد 3 ميليون تومان بازگشت سرمايه داشته باشد.
فرهادنيا با بيان اينکه­ ما در ايران در حال پوست اندازي از اقتصاد منبع محور به سمت اقتصاد دانش بنيان هستيم، اظهار داشت: نمايشگاه توسعه کسب و کار به اين وضعيت اقتصاد کمک مي کند و برپايي اين نمايشگاه در تهران هم با حضور سه حوزه خدمات مديريتي، حوزه خدمات فرانچايز و استارت آپ هاي مديريتي است.
وي ادامه داد: اگر در زمينه فرانچايز فرهنگ سازي صورت گيرد جواناني که به دنبال کسب و کار هستند مي توانند کسب و کار پايدار ايجاد کنند.
وي افزود: اگر ورد فرانچايز شويم شغلهاي پايدار و کسب و کار درازمدت توسعه پيدا مي کنند زيرا مدلي را نشان مي دهد که براساس ان ادمها وارد کسب و کار استاندارد و سود تعريف شده مي شوند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com