× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

حمایت ویژه دانشگاه امیر‌کبیر از طرح‌های نوآورانه و شرکت‌های دانش‌بنیان

حمایت ویژه دانشگاه امیر‌کبیر از طرح‌های نوآورانه و شرکت‌های دانش‌بنیان

حسین حسینی تودشکی در مراسم رونمایی از سامانه مصاف (مشاوره صنعتی و ارتقا فناوری) اظهار داشت: رسالت این دانشگاه رفع مشکلات مردم و رفع نیاز صنعت با دستاوردهای محققان است.
وی با تاکید بر اینکه در رویه دانشگاه طی سالهای اخیر بازنگری هایی صورت گرفته است، گفت: تلاش ما بر این بوده که نوآوری به صنعت ورود پیدا کند و از سوی دیگر بتوانیم حاصل تحقیقات محققان دانشگاه را به محصول مورد نیاز مردم تبدیل کنیم.
استاد دانشگاه امیر کبیر گفت: نوآوری و فناوری جزء اولویت های ما است که امیدواریم این دو در طرح های فناورانه، شرکت های دانش بنیان و بخشی از پروژه های صنعتی ورود پیدا کند.
وی تاکید: حمایت ویژه و کمک به طرح های نوآورانه و شرکت های دانش بنیان از اهداف ما در دانشگاه صنعتی امیرکبیر محسوب می‌شود تا بتوان محصول مورد نیاز مردم را تولید کرد که در آن نوآوری وجود دارد.
معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: یکی از اقداماتی که دانشگاه می تواند با صنایع کوچک انجام دهد رقابت پذیر بودن طرح های فناورانه و ایجاد واحدهای تحقیق و توسعه است
وی گفت: صنایع کوچک نمی توانند بر روی محصولات خود به تنهایی سرمایه گذاری کنند. در این راستا می توانند از دانشگاه‌ها کمک بگیرند تا از پتانسیل موجود بهره ببرند.
حسینی تودشکی در ادامه با اشاره به راه اندازی سامانه مصاف تصریح کرد: با ایجاد کارگاه های تخصصی برای صنایع کوچک و بهره گیری از دانش فارغ التحصیلان، اساتید و حتی فارغ التحصیلان خارجی به واسطه این سامانه می توان شاهد محصولاتی با فناوری های نو در بازار بود.
در این مراسم سامانه مصاف (مشاوره صنعتی و ارتقا فناوری) جهت ارائه خدمات تخصصی و صنعتی به صنایع کوچک و متوسط و بزرگ رونمایی شد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com