0  |  0

اولین اینوتک سلامت در کشور برگزار شد

اولین اینوتک سلامت در کشور برگزار شد

واژه اینوتک مخفف کلمات «ایده پردازی، نوآوری، توانمندسازی و کار تیمی» است. بخش های مهم این رویداد را ایده پردازی توسط صاحبان صنایع و شرکت کنندگان و سپس انتخاب ایده های نوآورانه برتر توسط هیات داوران، برگزاری کارگاه های آموزشی کاربردی جهت توانمندسازی تیم ها توسط کارآفرینان موفق و آموزش درست و عملی مخاطبان به منظور راه اندازی یک کسب وکار از ایده تا پدیده، انجام کار گروهی توسط شرکت کنندگان در قالب تیم های مختلف بلافاصله پس از برگزاری کارگاه های آموزشی جهت استفاده از نکات آموزشی و در آخر انتخاب گروه های برتر توسط هیات محترم داوران و در نهایت عقد قرارداد با صاحبان صنایع و سرمایه گذاران تشکیل می داد.
به گزارش ایرنا از صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران (بنیاد ملی علم ایران) ریاست جمهوری ، «اینوتک سلامت» اولین رویداد کار آفرینی در حوزه سلامت است که به میزبانی مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در تاریخ 10 الی 14 شهریور ماه، با هدف اصلی ارتباط دانش و فن برگزار شد.
حوزه های برگزاری این رویداد صنایع غذایی، زیست فناوری، تجهیزات پزشکی، آرایشی بهداشتی، فرآورده های دارویی و فناوری اطلاعات سلامت بود. اینوتک سلامت با حضور صاحبان صنایع و سرمایه گذاران، با اعطای گواهی معتبر از وزارت بهداشت و همراه با جوایز ویژه و گرنت فناوری (بودجه پژوهشی ) برگزار شد.
مهمانان ویژه این رویداد رضا ملک زاده (معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی)، حسین وطن پور (رییس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت)، حمیدرضا خرم خورشید (رییس دانشگاه علوم بهزیستی و توان بخشی) بودند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایرنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com