× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

کارآفرین شدن دانشگاه علم و صنعت!

کارآفرین شدن دانشگاه علم و صنعت!

سید حسین سیدین در همایش آموزش، برنامه ریزی و ارزیابی دانشگاه علم و صنعت که صبح امروز در سال شهید بهرامی برگزار شد با بیان اینکه دانشگاه کارآفرین ویژگی‌های خاصی دارد، گفت: از جمله ویژگی‌های این دانشگاه، ساختار کارآفرینی دانشگاه است که نیازمند به مسئله محوری بجای استاد محوری که درنسل‌های دانشگاه آموزش محور و پژوهش محور بود، است
وی افزود: تبادل دانش میان آموزش، پژوهش و فناوری به گونه‌ای که تجارب کارآفرینی در سرفصل‌های آموزشی منعکس شود از دیگر ویژگی‌های دانشگاه کارآفرین است.
سیدین گفت: آموزش استادان، تعامل بین دانشجو، استاد، صنعت و محیط کار همچنین استفاده از استادان موفق در صنعت و کارآفرینی و تعریف مشوق‌های مناسب برای استادان موفق در کارآفرینی از دیگر ویژگی‌های دانشگاه نسل کارآفرین است.
وی افزود: زمینه سازی تعامل بین مراکز رشد دانشگاه با دیگر مراکز رشد کشور و همچنین جهت دادن به استفاده از منابع دانشگاه به منظور کارآفرینی نیز از دیگر ویژگی‌های نسل کارآفرین محسوب می‌شود.
قائم مقام دانشگاه علم و صنعت با اشاره به برنامه ریزی این دانشگاه برای افزایش تعاملات بین المللی با دانشگاه‌های دیگر کشور‌ها گفت: دانشگاه علم و صنعت جزو پنج دانشگاهی است که وزارت علوم برای رسیدن به رتبه تا ۲۰۰ دانشگاه‌های جهان در نظر گرفته است.
سیدین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه دانشگاه باید در سیاست گذاری و تصمیم سازی سهم داشته باشد، افزود: مصوبه افزایش نیافتن حقوق بالای پنج میلیون تومان برای استادان و تعیین سقف پاداش بازنشستگی تا ۲۵۰ میلیون تومان موجب کاهش انگیزه استادان می‌شود و بتدریج آنان را از مسیر آموزش خارج خواهد کرد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com