0  |  0

کارگاه آموزشی «طراحی و نوآوری در مدل کسب‌وکار استارت‌آپ‌ها»

کارگاه آموزشی «طراحی و نوآوری در مدل کسب‌وکار استارت‌آپ‌ها»

به کوشش مرکز کسب‌و کارهای نوپا (فاوا) استان سیستان و بلوچستان
کارگاه آموزشی «طراحی و نوآوری در مدل کسب‌وکار استارت‌آپ‌ها» روز پنج‌شنبه ۲۸ دی‌ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۰ تا ۱۳ در زاهدان برگزار می‌شود.

سرفصل‌های کارگاه:
مدل کسب‌وکار چیست؟
چرا باید مدل کسب‌وکار داشته باشیم؟
معرفی چند مدل کسب‌وکار رایج
معرفی ابزار بوم مدل کسب‌وکار
نحوه تکمیل بوم کسب‌وکار
معرفی روش‌های نوآوری در مدل کسب‌وکار
زمان و مکان برگزاری کارگاه:
۲۸ دی ۱۳۹۶
زاهدان- بلوار دانشجو- روبروی دانشجو ۴- مجتمع فناوری پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ICTstatrups.ir
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com