0  |  0

برگزاری طرح دوست علمی کارآفرینی و خلاقیت

برگزاری طرح دوست علمی کارآفرینی و خلاقیت

طرح دوست علمی به منظور کشف و شکوفا کردن استعدادهای خدادادی دانش‏آموزان مستعد در عرصه‏‌های علم و فن‏آوری و ارتقای سطح علمی و فرهنگی محیط ‌های آموزشی آنان به‌ویژه در مناطق كم‌برخوردار، در راستای اهداف علمی، فرهنگی و در چارچوب سياست‌هاي سند راهبردی كشور در امور نخبگان، برای دوره‌‌های متوسطه اول پایه های هفتم، هشتم، و نهم در استان قم اجرا می‌شود.
بر همین اساس، طرح دوست علمی کارآفرینی و خلاقیت با هدف توانمندسازی دانش‌آموزان برتر به مدت دو روز از 5 الی 6 بهمن با همکاری اداره‌‎کل آموزش‌و‌پرورش، سازمان بسیج دانش آموزی سپاه امام علی‌ابن‌ابی‌طالب‌ علیه‌السلام و مرکز شتاب‌دهنده تاب‌تک برگزار می‌شود.
در این طرح 50 نفر از دانش آموزان مستعد حضور دارند و توسط اساتید مجرب، با سرفصل‌های خلاقيت، نوآوري و كارآفريني، مدیریت زمان، اصول ایده‌پردازی و خلاقیت، شناسایی ایده‌های کارآفرینی و عوامل موفقیت مستعدان‌برتر آشنا می‌شوند.
لازم به ذکر است، تاکنون سه دوره طرح دوست علمی به همت بنیاد نخبگان استان قم برگزار شده است و شرکت‌کنندگان با ثبت‌نام در وبگاه دوست علمی با نخبگان و مستعدان‌برتر برای مشاوره و تبادل نظرهای علمی ارتباط برقرار می‌کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com