0  |  0

تلگرام در تسخیر ایرانی‌ها

تلگرام در تسخیر ایرانی‌ها

حدود 2 هزار کانال فارسی زبان در طی 24 ساعت به تلگرام اضافه شدند. بنابر آخرین آمار اعلام شده توسط پژوهشگاه فضای مجازی تا صبح روز هفتم بهمن، 761 هزار و 321 کانال فارسی زبان در تلگرام به ثبت رسیده‌اند. این در حالی است که در تاریخ ششم بهمن این عدد 759 هزار و 370 عدد بود.
البته گفتنی است که تعداد کانال‌های به روز شده تنها 258 هزار و 866 عدد اعلام شده است.
مرکز ملی فضای مجازی در آخرین گزارش خود، هفتم بهمن ماه پربازدیدترین ساعت تلگرام فارسی را ساعت 22 اعلام کرده و گفته است در حالی که در ساعتی مانند 8 صبح، تنها 92 هزار و 522 نفر کاربر آنلاین در تلگرام رویت شده در ساعت 22 همان روز، 287 هزار و 371نفر در تلگرام بوده‌اند.
در آخرین تاریخ ثبت شده، طی یک روز کامل ایرانی‌ها بیش از 3 میلیون و 111 هزار پست در تلگرام خود به اشتراک گذاشته‌اند.
این در حالی است که تنها یک هفته قبل یعنی در تاریخ سی‌ام دی ماه، در یک روز دو میلیون و 481 هزار پست به اشتراک گذاشته شده بود و این اعداد به ما می‌گویند که با گذشت یک هفته بیش از 600 هزار پست بیشتر رد و بدل شده است.
متوسط بازدید هر مطلب از سی ام دی ماه تا دهم بهمن ماه بین هزار و 35 تا هزار و 562 بار اعلام شده است.

تلگرام در تسخیر ایرانی ها

 

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: پول نیوز
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com