× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

رونمایی ازپنج محصول فناورانه در حوزه سلامت

رونمایی ازپنج محصول فناورانه در حوزه سلامت

دکتر محمد علی صحرائیان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران افزود:این پنج محصول فناورانه شامل 3 دارو و 2 ایمپلنت دندانی است.
وی داروی شیمی درمانی وداروی گیاهی را از جمله داروهای رونمایی شده اعلام کرد و گفت: این محصولات فناورانه حاصل تلاش و زحمات محققان در شرکت های دانش بنیان این دانشگاه است. بخشی از انها هم مجوز ورود به بازار را گرفته و برخی دیگر هم در مراحل نهایی اخد مجوز ورود به بازار هستند.
صحرائیان خلق ثروت از دانش را از مهمترین اهداف این معاونت اعلام کرد و گفت: شرکت های دانش بنیان این دانشگاه در این مسیر گام برمی دارند تا ضمن تامین نیازهای داخلی زمینه صادرات این کالاهای فناورانه را فراهم کنند.
وی به روند روبه رشد و ارتقا دانشگاه علوم پزشکی تهران اشاره کرد و گفت: پر استنادترین دانشمندان ایران جزو عضو هیات علمی این دانشگاه هستند.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران همچنین به روند انتخاب نفرات برگزیده این جشنواره اشاره کرد و گفت: فراخوان این جشنواره در آذر ماه ارسال شده و 80 نفر در حوزه آموزش، 76 نفر در حوزه پژوهش و 11 نفر هم در بخش ارائه خدمات ثبت نام کرده اند.
وی ادامه داد که پس از داروی 26 برگزیده انتخاب شدند که 9 نفر آنها در حوزه پژوهش، 2 نفر در بخش خدمات ویژه و بقیه هم در بخش آموزش به عنوان نفرات برگزیده انتخاب و معرفی شدند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com