× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

قراردادهای فستیوال‌های عرضه نوآوری منعقد می شوند

قراردادهای فستیوال‌های عرضه نوآوری منعقد می شوند

مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت معاونت علمی و استفاده از توانمندی شبکه کارگزاران خصوصی (واسطه‌های فناوری)، رویدادهای تخصصی با عنوان «فستیوال‌های عرضه نوآوری» را در حوزه‌های تخصصی-کاربردی مختلف برگزار می‌کند.
این رویدادها با هدف کمک به توسعه سرمایه‌گذاری در نوآوری‌ها و تجاری‌سازی آنها از این طریق و نیز توانمندسازی رقابتی بنگاه‌های صنعتی کشور با رشد نوآوری آنها از طریق بازار دارایی فکری شرکت فرابورس ایران طرح‌ریزی‌شده است.
۲۱ مورد سرمایه‌گذاری در نوآوری‌ها و اختراعات به ارزشی حدود ۱۶۵ میلیارد ریال از جمله خروجی‌های رویدادهایی است که تاکنون برگزار شده‌اند. ۸ قرار داد دیگر نیز بین مخترعین و سرمایه‌گذاران به مرحله انعقاد رسیده است.
در این راستا برنامه‌ریزی‌شده است که انعقاد این قراردادها مقارن با دهه فجر انقلاب اسلامی و در دومین نشست مخترعان منتخب بازار دارایی فکری با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور انجام شود. در این نشست ضمن استماع نقطه نظرات مخترعین و نوآوران و مسئولین، گزارشی از وضعیت بازار دارایی فکری و فستیوال عرضه نوآوری نیز ارائه خواهد شد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com