× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  1

۱۸ شرکت فناوری اطلاعات در شهرک ICT مستقر شدند

۱۸ شرکت فناوری اطلاعات در شهرک ICT مستقر شدند

سعید زرندی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی وزارت ارتباطات در گفتگوی شبکه خبر با اشاره به اجرای فاز سوم تحقق شهرک صنعتی فناوری اطلاعات و ارتباطات اظهار داشت: این شهرک پیرو توافق صورت گرفته میان وزیر ارتباطات و معاونت علمی فناوری رئیس جمهور در ابتدای امسال، وارد فاز عملیاتی شد و موضوع استقرار شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ، جذب سرمایه گذاری خارجی و داخلی و نیز انتقال تکنولوژی و دانش فنی از جمله اهداف پیاده سازی این طرح است.
وی گفت: براین اساس تاکنون ۱۸ شرکت دانش بنیان در حوزه فناوری اطلاعات در این شهرک مستقر شده اند و ۶۱ سرمایه گذاری نیز در این حوزه صورت گرفته است.
زرندی با بیان اینکه علاوه بر جذب و استقرار شرکتهای فناوری اطلاعات، شرکتهای حوزه نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی نیز با همکاری و حمایت معاونت علمی در این شهرک مستقر می شوند، ادامه داد: در راستای رسیدن به هدف راه اندازی کریدور فناوری اطلاعات و ارتباطات، موضوع ایجاد شهرک صنعتی فناوری، پارک علمی تحقیقاتی و نیز جذب شرکتهای بین المللی در دستور کار قرار دارد.
مدیرعامل منطقه اقتصادی وزارت ارتباطات خاطرنشان کرد: در این برنامه بلند مدت، جذب شرکتهای بزرگ بین المللی و نیز تجمیع حضور شرکتهای دانش بنیان دیده شده است که قرار است اهداف راه اندازی کریدور ICT در یک دوره ۵ ساله محقق شود.
وی تاکید کرد: هم اکنون مطالعات فاز دوم پارک علمی تحقیقاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز با بکارگیری مشاور سنگاپوری و اعلام همکاری پارک عملی تحقیقاتی اصفهان آغاز شده است که در اتمام این طرح به پروژه کریدور ICT متصل خواهد شد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com