× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

کارگاه کارآفرینی در حوزه گردشگری و فناوری‌های نرم برگزار شد

کارگاه کارآفرینی در حوزه گردشگری و فناوری‌های نرم برگزار شد

کارگاه «کارآفرینی در صنعت گردشگری و فناوری‌های نرم» با هدف آشنایی مستعدان‌برتر این حوزه، بهره‌‌گیری حداکثری از توان اجتماع نخبگانی، شبکه‌‌سازی افراد و گروه‌ها در حوزه‌های تخصصی، هم ‌افزایی و اشتراک دانش‌و‌اطلاعات و همچنین زمینه‌سازی برای حضور و اثرگذاری اجتماع نخبگانی، به همت بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد.
این کارگاه با حضور و سخنرانی نمایندگان ستاد فناوری‌های نرم و هویت‌ساز و مرکز شتاب‌دهی و نوآوری معاونت علمی‌و‌فناوری ریاست‌جمهوری با محورهای «بررسی جایگاه صنعت گردشگری در دنیا و جایگاه ایران در این صنعت و آینده صنعت گرشگری در دنیا»، «ظرفیت‌های موجود در صنعت گردشگری»، «نقش استارت‌آپ‌ها در گردشگری»، «بررسی و تحلیل نمونه‌های موفق در گردشگری دنیا و ایران»، «چگونگی کارآفرینی در حوزه‌های مرتبط با صنعت گردشگری» و «نقش نخبگان و ایده‌پردازی در صنعت گردشگری» برگزار شد.
لازم به ذکر است، در حاشیۀ این کارگاه، علیرضا زراسوندی؛ رئیس بنیاد نخبگان استان تهران ضمن ابراز خرسندی از استقبال مستعدان‌برتر از این کارگاه، تأکید کرد: ایجاد آگاهی و توانمندی در مستعدان استان برای ایجاد و راه‌اندازی کسب‌و‌کارهای نو در زمینه‌های مختلف، از برنامه‌های اصلی و بلندمدت این بنیاد است و این کارگاه شروع یک مسیر مداوم و دارای استمرار برای مستعدان‌برتر است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com