× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

اقدام دانشگاه علوم پزشکی تهران برای ایجاد پارک علم و فناوری

اقدام دانشگاه علوم پزشکی تهران برای ایجاد پارک علم و فناوری

دکتر صحرائیان، با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی تهران با وجود 6 مرکز رشد بسیار فعال نیاز به ایجاد پارک علم و فناوری دارد، اظهار کرد: بعد از اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاه در مراکز رشد به مرحله‌ای از تولید رسیدند باید در جایی باشند که بتوانند تولیدات و محصولات خود را تجاری کنند.
وی با اشاره به اینکه ایجاد پارک علم و فناوری در دانشگاه علوم پزشکی تهران امکان تجاری‌سازی محصولات را برای شرکت‌های دانش بنیان فراهم می‌کند، افزود: دانشگاه علوم پزشکی تهران با داشتن این تعداد مراکز رشد، لازم است که پارک علم و فناوری ایجاد کند.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: به همت رییس دانشگاه و معاونت توسعه برنامه‌ریزی فعالیت‌های لازم برای اخذ مجوزها از وزارت بهداشت و جایابی برای ایجاد این پارک انجام شده است و پیگیر هستیم که روزی این پارک را برای دانشگاه احداث کنیم.
وی افزود: در حال حاضر پیشنهاد ایجاد این پارک در دانشگاه آماده است تا برای اخذ تایید و دریافت مجوز به شورای گسترش ارائه شود.
دکتر صحراییان با اشاره به اینکه مهمترین اولویت‌ها در زمینه پژوهش خلق ثروت از دانش است، گفت: هدفمندسازی پژوهش نیز از دیگر برنامه‌های این دانشگاه است تا پژوهش‌ها پاسخگوی نیازهای کشور و مردم باشند و معضلات کشور را حل کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com