× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

برپایی کارگاه «نقشه‌راه مدیریت فرایندهای کسب‌و‌کار»

برپایی کارگاه «نقشه‌راه مدیریت فرایندهای کسب‌و‌کار»

در ادامۀ فعالیت‌های توانمندسازی اجتماع نخبگانی، کارگاه آموزشی «نقشه‌راه مدیریت فرایندهای کسب‌و‌کار» با هدف گسترش برنامه‌های تربیتی و آموزشی برای مهارت‌افزایی مستعدان‌برتر، به همت بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌شود.
این کارگاه در 6 بخش، «متقاعدسازی و آماده‌سازی»، «قاب‌بندی و شناسایی فرایندها (به همراه کار عملی)»، «سازمان ما در چه شرایطی قرار دارد؟ (به همراه کار عملی)»، «تحلیل شکاف و طراحی وضع مطلوب (به همراه کار عملی)»، «بهبود»، «ارزیابی و بهبود مستمر»، «BPMS» با همکاری انجمن علمی تعالی کسب‌و‌کار ایران برگزار خواهد شد.
در این کارگاه، شرکت‌کنندگان بصورت عملی حداقل سه فرآیند کسب‌و‌کار را پیاده‌سازی کرده و در پایان علاوه بر گواهی معتبر، از پیشنهادات ویژه مدرس مجرب کارگاه بهره‌مند خواهند شد.
لازم به ذکر است، مستعدان‌برتر تحصیلات‌تکمیلی می‌توانند تا 5 اسفندماه با مراجعه به آدرس visitfarhangi.bmn.ir برای حضور در این برنامۀ فرهنگی ثبت‌نام کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com