× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

نشست تخصصی با موضوع «نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توان‌افزایی زنان و دختران»

نشست تخصصی با موضوع «نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توان‌افزایی زنان و دختران»

معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در نظر دارد نشست تخصصی با موضوع «نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توان‌افزایی زنان و دختران» را با حضور برخی مقامات دولتی و زنان کارآفرین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار کند.
بر اساس اعلام این معاونت در نشست تخصصی «نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توان‌افزایی زنان و دختران» معصومه ابتکار، معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت، و ابوالحسن فیروزآبادی، رییس مرکز ملی فضای مجازی حضور خواهند داشت.
نشست تخصصی با موضوع «نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توان‌افزایی زنان و دختران» با هدف ارتقای سطح آگاهی و تبادل تجارت، روز سه‌شنبه ۸ اسفند‌ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۳ در تهران برگزار می‌شود.

مکان: تهران- خیابان شریعتی- پایین تر از سیدخندان- وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات- سالن همایش شهید قندی

 

 

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ICTstatrups.ir
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com