× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

ارائه آموزش‌های مدیریتی به شرکت‌های دانش بنیان

ارائه آموزش‌های مدیریتی به شرکت‌های دانش بنیان

طی دورۀ  ۱۹ماهه تا بهمن ۹۶، ۷۰۰ شرکت دانش‏‏ بنیان در قالب ۸۹ کارگاه آموزشی، معادل ۹۳۰۰ نفر ـ ساعت آموزشی از خدمات یادگیری دفتر توانمندسازی صندوق نواوری و شکوفایی استفاده کرده‏ اند.
 در بهمن ماه سال ۹۶، شرکت‏های دانش ‏بنیان با حضور در ۱۶ کارگاه آموزشی حدود ۱۶۰۰ نفر ـ ساعت آموزش دیده‌اند. این آمار نشان‏ دهندۀ استقبال شرکت‏های دانش ‏بنیان از خدمات توانمندسازی از یک‏سو و توسعۀ خدمات متناسب با نیازهای شرکت‏ها از سوی دیگر است.
برنامه‌ریزی و اجرای کارگاه‏ های آموزشی تحت حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، بر اساس نیازسنجی از شرکت‏‏های دانش‏ بنیان به کارگزاران توانمندسازی واگذار شده است. این کارگاه‏های آموزشی در ۱۶ حوزۀ مختلف مدیریتی و با حمایت ۷۵ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی، به صورت آنلاین یا حضوری برگزار می‏ شود.
همچنین به منظور بهره‏ مندی شرکت‏های دانش‏ بنیان فعال در سایر استان‏های کشور نیز، شعب استانی توانمندسازی در زمینۀ یادگیری، از اسفند ماه ۹۶ شروع به فعالیت کرده است.
شرکت‏های دانش ‏بنیان علاوه بر حضور در کارگاه‏های آموزشی بر اساس تقویم خدمات یادگیری دفتر توانمندسازی، می‏ توانند دوره‏ های تخصصی درخواستی خود را در محل شرکت (یادگیری شرکتی) و با حمایت صندوق نواوری و شکوفایی برگزار کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com