× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

بزرگترین جشنواره استخدامی کشور در تهران برگزار می شود

بزرگترین جشنواره استخدامی کشور در تهران برگزار می شود

بزرگترین جشنواره استخدامی کشور 24 و 25 اسفند ماه در تهران برگزار می شود. مهدی نائبی افزود: در این جشنواره 20 هزار نفر به منظور فعالیت در یک شرکت دانش بنیان بخش خصوصی جذب و مشغول بکار خواهند شد.
وی با اشاره به نمونه های مشابه برگزاری این قبیل جشنواره های کارآفرینی در جهان، اظهار کرد: این شرکت دانش بنیان در حوزه کسب و کارهای نوین زمینه اشتغال بکار 20 هزار نفر را فراهم کرده است.
نائبی با بیان اینکه این شرکت دانش بنیان در راستای اهداف تحقق شهر هوشمند ایجاد شده، افزود: خدمت رسانی مطلوب و سریع به شهروندان با بکارگیری نیروهای جوان، تحصیل کرده و جویایی کار از اولویت های اصلی برای راه اندازی و فعالیت این شرکت دانش بنیان در حوزه استارت آپ است.
به گفته وی، کاهش آلودگی، کاهش ترافیک، شهر سبز و حفظ محیط زیست از جمله اولویت های شهر هوشمند است که برای دستیابی به این هدف باید بستر لازم برای حضور کسب و کارهای نوین (استارت آپ ها) در سطح شهر فراهم شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com