× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

دوره کسب و کار‌های نوپای اینترنتی در جهرم برگزار شد

دوره کسب و کار‌های نوپای اینترنتی در جهرم برگزار شد

مدیر اجرایی این دوره گفت: در این دوره سه روزه، ایده پردازان در قالب ۱۲ تیم سه تا هفت نفره کسب و کار‌های نوپای خود را ارائه کردند.
مصلی نژاد افزود: ایران گردی، سفارشی آنلاین نان، گردشگری مخصوص کودکان، پیام رسان اینترنتی، برنامه نسخه خوان و ارسال دارو، اطلاع رسانی جامع شهری، سامانه مدیریت کتابخانه، وب سایت ارائه مشاوره، سامانه هوشمند دکوراسیون منزل، سامانه‌ای برای سفارش غذای دیابتی‌ها و برنامه گردشگری با جی پی اس طرح‌های کارآفرینی ارائه شده در این دوره بود.
مصلی نژاد توضیح داد: استارتاپ ویکند یا آخر هفته‌های کارآفرینی برنامه‌ای است که در زمینه راه اندازی کسب و کار‌های اینترنتی با یک ایده آغاز می‌شود و با ارائه آن زمینه توسعه، ایجاد کارآفرینی و اشتغال تعدادی از افراد را نیز فراهم می‌ کند .

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com