× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

اولین استارت آپ ویکند کارآفرینی در مهریز برگزار شد

اولین استارت آپ ویکند کارآفرینی در مهریز برگزار شد

دبیربرگزاری این همایش گفت: در اولین استارت آپ ویکند کارآفرینی، ۱۲۰ نفر از دانشجویان، کارآفرینان و علاقمندان به کسب و کاری نوین گرد هم آمدند تا در ۵۴ ساعت ایده‌های خود را مطرح و پس از تشکیل گروه، آن‌ها را اجرایی کنند.
سید محمد رستگاری فرماندار مهریز افزود: استارت آپ یک رویداد نوین کارآفرینی است که، در جهت ایجاد ارتباط دانشگاه و صنعت و کارآفرینی و همچنین در راستای حرکت به سوی اشتغال پایدار روستایی برگزارشد.
رستگاری ادامه داد: رویداد استارت آپ ویکند یا آخر هفته کارآفرینی یک رویداد آموزشی تجربیست که در سه روز متوالی آخر هفته برگزار می‌شود و کلیه ایده‌ها و خلاقیت‌های نویی که در زمینه اشتغال پایدار روستایی هست در این کارگاه و کلاس آموزشی مطرح می‌شود.
وی افزود: یکی دیگر از اهداف برگزاری این رویداد مهم،حمایت از ایده‌های نوپا جهت شکل گیری کسب و کار‌ها در راستای برنامه‌های اقتصادمقاومتی است.
محمد یارمند مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری یزد گفت: در این همایش کلیه ایده‌ها وخلاقیت‌های نویی که در زمینه اشتغال پایدار روستایی هست مطرح شد.
یارمند افزود: امیدواریم بتواند در زمینه ایجاد درآمد افزایی و تولید کسب و کار‌های نو در پناه خدمات اینترنتی و آی تی روستایی شاهد شکل گیری اشتغال‌های پایدار و کم هزینه و پر درآمد برای روستائیان باشیم.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com