× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

لزوم ارایه تسهیلات به زنان پس از توانمندی مدیریت بنگاه‌ها و کارآفرینی

لزوم ارایه تسهیلات به زنان پس از توانمندی مدیریت بنگاه‌ها و کارآفرینی

معاون رئیس جمهوردرامورزنان وخانواده درمورد حمایت دولت از زنان سرپرست خانوارگفت: قبل ازاعطای تسهیلات وامکانات مالی باید توانمندی لازم درزنان برای مدیریت بنگاه ها وکارآفرینی ایجاد شود.معصومه ابتکاربا بیان اینكه دولت به طورمشخص درجهت توانمندسازی زنان سرپرست خانواربسیارتلاش می‌کند، گفت: به همین منظورستادی تشکیل شده وتمام دستگاه‌های دولتی مرتبط درآن عضوهستند. وی درخصوص اعطای دو وام اشتغال پایداروفراگیربرای اشتغال بانوان افزود: سعی کردیم سهم زنان دراین زمینه پررنگ تر دیده شود.ابتکار با بیان اینكه توان‌افزایی زنان برای اداره بنگاه های کارآفرینی با برگزاری دوره‌هایی با همکاری مراکزمتعدد ازجمله مراکزفنی وحرفه‌ای ازطریق انعقاد تفاهم‌نامه دنبال می‌شود، تصریح کرد: مهم است و قبل ازاعطای تسهیلات وامکانات مالی توانمندی لازم درزنان برای مدیریت بنگاه ها وکارآفرینی ایجاد شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: روزنامه رسالت
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com