0  |  0

پرداخت 14 ميليارد ريال تسهيلات مشاغل خانگي در آذربايجان غربي

پرداخت 14 ميليارد ريال تسهيلات مشاغل خانگي در آذربايجان غربي

به گزارش خبرنگار خبرگزاري صداوسيما مدير توسعه كارافريني و اشتغال اداره كل تعاون،كار ورفاه اجتماعي اذربايجان غربي گفت : در سالجاري 464 طرح مشاغل خانگي براي دريافت تسهيلات اشتغال به بانكاهاي عامل معرفي و براي 375 طرح 14 ميليارد و 105 ميليون ريال تسهيلات پرداخت شده است.

صادق آهنگري با بيان اينكه در سالجاري 5 هزار و801 جوينده كار در مراكز كاريابي اذربايجان غربي ثبت نام كرده اند افزود : از اين تعداد 4 هزار و 681 نفر به كارفرمايان معرفي و 2 هزار و342 نفر مشغول به كار شده اند.

وي يادآور شد: 35 مركز كاريابي داراي مجوز از وزارت تعاون،كار ورفاه اجتماعي در آذربايجان غربي فعاليت مي كنند.آهنگري ميزان بيكاري آذربايجان غربي در بهار سالجاري را 10و7 درصد عنوان كرد و افزود : اين ميزان در كشور بطور ميانگين 10و8 درصد است

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صداوسیما

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com