× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

با هدف گسترش فعالیت‌های کارآفرینان فرودگاهی، استارت‌آپ‌های این حوزه حمایت می‌شوند

با هدف گسترش فعالیت‌های کارآفرینان فرودگاهی، استارت‌آپ‌های این حوزه حمایت می‌شوند

تفاهمنامه همکاری مشترک با هدف حمایت از استارت‌آپ‌های فرودگاهی به امضای مدیران عامل شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن و شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) رسید.
انعقاد این تفاهمنامه با هدف گسترش فرهنگ کارآفرینی و حمایت از فعالیت‌های کارآفرینان و کسب و کارهای نو و فناوری پایه در حوزه‌های مربوط به خدمات فرودگاهی و به دنبال آن، بهبود تجربه مسافران در فرودگاه با استفاده از خدمات نوین انجام شد.
بر اساس مفاد این تفاهمنامه از این پس تمام استارت آپ های فعال در این حوزه می توانند از طریق شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن، خدمات خود را به شرکت شهر فرودگاهی ارائه دهند.
همچنین شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نیز موظف شد خدمات مورد نیاز خود را در قالب برگزاری نشست ها و همایش ها به اطلاع اعضای کارآفرین شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن برساند.
در جلسه امضای این تفاهمنامه حمید یاری، مدیرعامل شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن اعلام کرد: از این پس تمام افرادی که در حوزه های مرتبط با خدمات فرودگاهی، استارت آپی داشته باشند و یا حتی در مرحله ایده پردازی اولیه باشند، می توانند با کمک شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن طرح خود را در صورت برخورداری از جذابیت در بازار پیاده سازی کرده و یا گسترش دهند. در این مسیر شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) نیز از ایده های کسب و کار فناوری پایه در حوزه خدمات فرودگاهی حمایت خواهد کرد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: این شرکت با توجه به وابستگی به بانک مسکن از یک سو و نیز وابستگی به وزارت راه و شهرسازی از سوی دیگر، تنها مرکز فعال در حوزه استارت آپ های مرتبط با حمل و نقل، مسکن و شهرسازی و فین تک است و به عنوان زبان گویای حوزه استارت آپی این امکان را برای استارت آپ ها و ایده پردازان فراهم می آورد تا از مشاوره تخصصی و مانیتورینگ در تمام سطوح بهره مند شوند و در نهایت بتوانند خدمات خود را به مشتریان اصلی ارائه کنند.
به گفته یاری، شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن با توجه به لزوم آزاد سازی اطلاعات برای استارت آپ ها با امضای تفاهمنامه های گوناگون سعی دارد اطلاعات آزاد شده را در قالبی یکسان و واحد و با توجه به نیاز استارت آپ ها در اختیار آنها قرار دهد.
در این مراسم همچنین شهرام آدم نژاد، مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به حمایت این شرکت از ایده‌های مرتبط با خدمات فرودگاهی اشاره کرد و افزود: تمام ایده‌ها و طرح‌های مرتبط با شهر فرودگاهی اعم از خدمات استارت‌آپ‌ها و شرکت های دانش بنیان می‌توانند از حمایت‌های شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در زمینه‌های مختلف بهره مند شوند.
رئیس هیئت مدیره‌ شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در ادامه یادآور شد: دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری که پایان‌نامه خود را در ارتباط با شهر فرودگاهی و خدمات و ایده‌های مرتبط به آن تنظیم کنند نیز می‌توانند از حمایت‌های این مجموعه استفاده کنند.
مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: مردم بیشترین نفع را از محصولات و خدمات استارت‌آپ‌ها می‌برند و توجه به این مطلب در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به مسافران در دستور کار شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) قرار دارد. در این مسیر شرکت توسعه خدمات کارآفرینی بانک مسکن نیز با شناسایی، معرفی و حمایت از صاحبان ایده و استارت آپ های فعال در بخش خدمات فرودگاهی، نقش مهمی در شکل گیری کسب و کارهای جدید بر پایه فناوری های روزآمد به منظور خدمات دهی بهتر به مسافران هوایی ایفا خواهد کرد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: پایگاه خبری بانک مسکن
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com