× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

رویداد کارآفرینی دامپزشکی برگزار می‌شود

رویداد کارآفرینی دامپزشکی برگزار می‌شود

رویداد کارآفرینی دامپزشکی از ساعت ۱۵ روز چهار‌شنبه ۲۹ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ تا ساعت ۱۵ روز جمعه ۳۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ در کرمان برگزار می‌شود.
درباره رویداد:
هدف اصلی رویداد کارآفرینی دامپزشکی کرمان، پروش ایده‌های خلاقانه و حمایت از شکل‌گیری استارت‌آپ‌های مرتبط با حوزه دامپزشکی است.
این رویداد همان‌طور که از نامش پیداست یک رویداد کارآفرینی است که توسط مرکز نوآوری استان کرمان در سه روز آخر هفته برگزار می‌شود.
افراد ایده‌های خود را در محورهای زیر مطرح می‌کنند:
تجهیزات صنعت دامداری، اسب‌داری و پرورش طیور
خوراک دام، طیور و آبزیان
تجهیزات بالینی و جراحی
دارو و واکسن دامپزشکی
تجهیزات آزمایشگاهی
فناوری‌های نوین در دامپزشکی
از بین ایده‌های مطرح‌شده بهترین آن‌ها با رأی داوران و مربیان کسب‌وکار (منتورها) انتخاب می‌شوند و صاحبان ایده‌های انتخاب‌شده شروع به تشکیل تیم و جذب تخصص‌های موردنیاز برای پیشبرد ایده می‌کنند. بعد از تشکیل گروه‌ها روز اول به پایان می‌رسد.
در روز دوم گروه‌ها از اول صبح در مکانی که برایشان تدارک دیده‌شده حاضرشده و با امکاناتی که در اختیار دارند شروع به اجرایی کردن ایده‌ی خود می‌نمایند. دراین‌بین افرادی به‌عنوان منتور که در زمینه‌های مختلف دارای تخصص هستند و یا سابقه ایجاد استارت‌آپ را دارند گروه‌ها را در جهت اجرایی کردن ایده‌هایشان راهنمایی و کمک می‌کنند، با این اوصاف روز دوم کاملاً به اجرایی کردن استارت‌آپ سپری‌شده و دراین‌بین کارگاه‌های آموزشی کوتاه‌مدت هم جهت آشنایی با نحوه تدوین بوم کسب‌وکار و تکنیک‌های ارایه ایده به سرمایه‌گذاران برگزار می‌شود.
با آغاز روز سوم گروه‌ها آماده ارایه ایده در حضور داوران و سرمایه‌گذاران می‌شوند. صبح روز سوم زمان بررسی ایده‌ها است، به‌طوری‌که گروه‌ها با ارایه توضیحات در زمینه توجیه اقتصادی طرح، ارزشی که ارایه می‌دهد و افرادی که به‌عنوان مصرف‌کنندگان نهایی در نظر گرفته‌شده‌اند و… از طرح خود دفاع می‌کنند. درنهایت سه تیم برتر با رأی نهایی داوران و سرمایه‌گذاران انتخاب می‌شوند.
اما برنده واقعی این رویداد گروه‌هایی هستند که تیم تشکیل‌شده خود را بعد از رویداد حفظ کرده و با تجربیاتی که به دست آورده‌اند استارت‌آپ خود را تبدیل به یک شرکت سودآور نمایند. همچنین جمعی از هم‌وطنان ما که در کشورهای مختلف دنیا استارت‌آپ‌های موفقی را راه‌اندازی کرده‌اند با حضور در این رویداد تجربیات خود را در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌دهند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ictstartups.ir
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com