0  |  0

رِی استارت: اصول راه‌اندازی استارت‌آپ برگزار می‌شود

رِی استارت: اصول راه‌اندازی استارت‌آپ برگزار می‌شود

رِی استارت: اصول راه‌اندازی استارت‌آپ، روز پنج‌شنبه ۳۰ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در رِی برگزار می‌شود.
درباره رویداد:
از هر ۱۰ استارت‌آپ، تقریباً ۹ مورد شکست می‌خورند! بله بیشتر از ۹۰ درصد استارت‌آپ‌ها شکست می‌خورند. رویداد «رِی استارت»، مجموعه‌ای از دورهمی‌ها، کارگاه‌های آموزشی راه‌اندازی کسب‌وکار، انتقال تجربه و آموزش برنامه‌نویسی است که به‌صورت دوره‌ای و به‌منظور ایجاد اکوسیستم استارت‌آپی و کارآفرینی در شهرری برگزار می‌شود. ما قصد داریم تا با بهره‌گیری از تجارب «واقعی» مدیران و بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌های کشور، جوانان و علاقه‌مندان این شهر را با نحوه راه‌اندازی استارت‌آپ، چالش‌ها و راهکارهای علمی و عملی غلبه بر این چالش‌ها آشنا کنیم. یکی دیگر از اهداف این رویداد، شناسایی استارت‌آپ‌ها به علاقه‌مندان در شهرهای ری، قرچک، ورامین و شبکه‌سازی به‌منظور برگزاری رویدادهای آتی در این شهرهاست.
در رویدادهای کارآفرینی «رِی استارت» به بررسی مباحث مختلفی ازجمله موارد زیر پرداخته خواهد شد.
استارت‌آپ چه چیزی نیست؟
استارت‌آپ ناب چیست؟
بررسی بوم ناب
ایده مهم است؟
علل شکست استارت‌آپ
تیم‌سازی

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com