0  |  0

فین‌استارز 2018 چالش‌محور و کیفی‌تر برگزار می شود

فین‌استارز 2018 چالش‌محور و کیفی‌تر برگزار می شود

بازیگران اصلی بازار کسب‌وکارهای نوپای مالی، پولی و بیمه از جمله استارت‌آپ‌های فین‌تکی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه، فرشتگان سرمایه‌گذار، سازمان‌های دولتی و تصمیم‌گیران اصلی این صنعت، اواخر فروردین‌ماه برای سومین بار در بزرگترین گردهمایی استارت‌آپ‌ها و فعالان فین‌تک یعنی فین‌استارز 2018 که با هدف رفع نیازهای فناورانه بازارهای مالی کشور برگزار می‌شود، گرد هم می‌آیند تا به شبکه‌سازی کارآمد و هدفمند بپردازند.
رئیس هیات‌مدیره فرابورس ایران با یادآوری اینکه برگزاری فین‌استارز به عنوان مهم‌ترین رویداد استارت‌آپی بازارهای مالی کشور از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار به فرابورس ایران سپرده شده است، گفت: برپایی تخصصی این رویداد با رویکرد فرآیندسازی آن کمک می‌کند تا در مسیری هموارتر، تکنولوژی مالی در ایران معنا پیدا کند و بتوان به دانش روز و پرورش ایده‌های نو در بازار سرمایه و سایر بازارهای مالی دست یافت.
مهرداد نعمتی با اشاره به اینکه استارت‌آپ‌ها در مقطع کنونی دارای اکوسیستمی هستند که اگر نتوان اجزای آن را کنار یکدیگر قرار داد به نتیجه مطلوب منجر نخواهد شد، یادآور شد: قرار گرفتن اجزای این اکوسیستم مانند صندوق‌های جسورانه، شتاب‌دهنده‌ها، سرمایه‌گذاران و ... در کنار یکدیگر که در فین استارز اتفاق می‌افتد به خوبی می‌تواند زمینه‌ساز دستیابی به منافع حداکثری برای تمامی بازیگران حوزه دانش‌بنیان و فین‌تک‌ها شود.
نعمتی تجربه موفق برگزاری فین‌استارز در دوره قبل را تا بدان‌جا دانست که به گفته وی موجب شده این رویداد از یک عنوان به فرایندی اثرگذار تبدیل و توجه هر چه بیشتری از سوی فعالان بازارهای مالی به سمت آن جلب شود.
وی با بیان اینکه با تجربه‌هایی که از برگزاری دوره پیشین این رویداد به دست آمده فین‌استارز 2018 چالش‌محور و کیفی‌تر برپا خواهد شد، گفت: با اعلام اولویت‌ها و چالش‌های سرمایه‌گذاری از سوی دبیرخانه فین‌استارز، استارت‌آپ‌ها، کارآفرین‌ها، ایده‌پردازان و به طور کلی شرکت‌های فعال ‏در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌توانند در این رقابت حضور یابند که جوایز آن جذب سرمایه‌گذار خواهد بود.
به گفته رئیس هیات‌مدیره فرابورس ایران ایده‌‏پردازان می‌توانند با ارائه بهترین راه‌حل‌ها در جهت اولویت ارائه شده توسط سرمایه‌گذاران در قالب یک مدل کسب‌وکار ‏مراحل توافق با سرمایه‌گذار را نیز به عنوان جایزه این مسابقه طی کنند.‏
نعمتی با تاکید بر لزوم همراهی سازمان بورس با فرابورس ایران در برگزاری رویداد فین‌استارز، خاطرنشان کرد: در مقطع کنونی بدون حضور فناوری اطلاعات و تکنولوژی روز راهی برای توسعه و پیشرفت وجود ندارد و با درک این مطلب توسط مسئولان بازار سرمایه و تلاش برای حرکت به این سمت، رویداد فین‌استارز گام بلندی در این مسیر به منظور استانداردسازی و به روزرسانی بسترهای اطلاعاتی، متناسب با نیاز بازارهای مالی کشور به شمار می‌رود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com