× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  1

کار آفرینی با تولید تابلو فرش

کار آفرینی با تولید تابلو فرش

جلیل پاشایی تجربه 15 ساله اش را به کار گرفته و برای خیلی ها آن هم در خانه و در پای دار قالی شغل ایجاد کرده است.
این کار آفرین گفت : بیشتر کسانی که در این شغل فعالیت می کنند زن هستند و تابلو فرش ها را درخانه هایشان می بافند .
وی افزود: بافندگان نزدیک به 500 تخته تابلو فرش و 50 متر فرش ابریشم را در اندازه ها ، طرح و رنگ های متنوع و مختلف تولید می کنند .
این کارآفرین مراغه ای خاطرنشان کرد:علاوه بر کار آفرینی با 150 نفر در رمینه تولید تابلو فرش در قالب تامین مصالح ، پرداخت و قاب گیری تابلو فرش همکاری دارد .
پاشایی، نبود صادرات را از مشکلات این هنر صنعت بیان کرد و افزود : با وجود بازار کم رونق فرش همچنان به فکر رونق کار تولید هستم.
وی افزود: سال گذشته در حوزه کسب و کارهای خرد و کوچک به عنوان کارآفرین برتر استانی معرفی شده است .
مراغه دومین قطب تولید فرش ابریشم کشور پس از قم است و تولید سالانه 54 هزار متر مربع فرش و تابلو فرش دراین شهرستان برای 14 هزار نفر شغل ایجاد کرده است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com