× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی: کتاب «تحولات حمل‌ونقل دریایی» منتشر شد

ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی: کتاب «تحولات حمل‌ونقل دریایی» منتشر شد

صفر قلی دبیر گروه مطالعات و برنامه‌ریزی ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی معاونت علمی گفت: حمل‌ونقل دریایی به‌عنوان یک ضرورت توسعه صنعتی و اقتصادی کشورها محسوب شده و طبق آخرین گزارشات حدود 90 درصد تجارت جهانی از طریق دریا انجام می‎شود. تصمیم‎گیری در این حوزه نیازمند بررسی تحولات حمل‌ونقل دریایی و پیش‎بینی وضعیت آن در سال‎های آتی خواهد بود.
وی افزود: کتاب "Review of Maritime Transport" توسط کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل (آنکتاد) و باهدف شناخت وضعیت، ظرفیت‎ها و شرایط کشورهای فعال در حمل‌ونقل دریایی تهیه و منتشرشده است.
صفر قلی اضافه کرد: در این کتاب که ترجمه آن با عنوان "تحولات حمل‌ونقل دریایی" منتشرشده است، سعی شده آخرین وضعیت و تحولات حمل‌ونقل دریایی در قالب موضوعاتی از قبیل تحولات در تجارت بین‌المللی، ساختار، مالکیت و ثبت شناورها، هزینه‎های حمل‌ونقل دریایی، مهم‎ترین بندرها جهان، مسائل حقوقی و تحولات قانونی ارائه‌شده است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com