× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

توسعه کسب و کارهای حوزه نجوم

توسعه کسب و کارهای حوزه نجوم

معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران از فراهم کردن و توسعه زیرساخت های مناسب و ایجاد شبکه رصدخانه های کشور به عنوان گامی موثر در راستای اعتلای حوزه نجوم خبر داد.
مرتضی براری در صفحه اینستاگرام شخصی خود نوشت: امروز بازدیدی از رصدخانه پایش اجرام فضایی، مرکز ماهدشت سازمان فضایی ایران داشتیم و فرصت مناسبی بود تا مروری بر برنامه های حوزه نجوم سازمان فضایی ایران داشته باشیم.
رئیس سازمان فضایی ایران افزود: درسال جاری همگام با تدوین برنامه سایر حوزه ها در سازمان، برنامه های مناسبی نیز در حوزه نجوم تدوین و اهداف بسیار مهمی برای فعالیت این حوزه تعریف شده است.
وی خاطرنشان کرد: ایجاد زیر ساخت و بستر مناسب برای اخذ داده های نجومی در محدوده های مختلف طیف الکترومغناطیسی از جمله طیف های مرئی و رادیویی، توسعه سامانه پایش اجرام نزدیک به زمین، همکاری موثر و تعامل با سازمان ها، نهادها و مراجع داخلی و بین المللی مرتبط با فعالیت های نجوم اکتشافات فضایی ازجمله برناه های آتی سازمان فضایی ایران است.
براری تاکید کرد: همچنین توسعه و گسترش فعالیت های نجومی در بین اقشار مختلف مردم از جمله برگزاری جشنواره عکاسی نجومی، کمک به توسعه کسب و کارهای حوزه نجوم در سراسر کشور، برگزاری اولین رویداد ایده پردازی اپلیکیشن های کاربردی نجوم و اجرای مسابقه رصد اجرام آسمانی از برنامه های مهم ما در سازمان فضایی است که به زودی در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد.
وی عنوان کرد: تلاش خواهیم کرد تا با فراهم کردن و توسعه زیرساخت های مناسب و ایجاد شبکه رصدخانه های کشور گامی موثر در راستای اعتلای حوزه نجوم کشور برداشته شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com