× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

برنامۀ ارتقاء مهارت‌ها و توانمندی‌های کارآفرینانه برگزار می‌شود

برنامۀ ارتقاء مهارت‌ها و توانمندی‌های کارآفرینانه برگزار می‌شود

در راستای مهارت‌آموزی و توان‌افزایی مستعدان‌برتر در عرصه‌های اشتغال‌زایی و کارآفرینی، بنیاد نخبگان استان کرمانشاه با همکاری مرکز رشد دانشگاه رازی و صندوق نوآوری و شکوفایی کشور، «بسته ارتقاء مهارت‌های کاری و توانمندی‌های کارآفرینانه» را در برگزار می‌کند.
این بسته آموزشی، مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی کاربردی است که جهت آشنایی با فضای کسب‌وکار و ملزومات راه‌اندازی کسب‌وکار برای دانشجویان طراحی شده است. این بسته شامل 4 عنوان آموزشی «ارتقاء توانمندی شخصی و کارتیمی»، «نوشتن طرح کسب‌وکار و ایجاد مدل کسب‌وکار»، «ارتباطات و اصول مذاکره»، «بازاریابی و فروش»، در قالب 32 ساعت است.
لازم به ذکر است، «بسته ارتقاء مهارت‌های کاری و توانمندی‌های کارآفرینانه» در تاریخ 6 و 7 اردیبهشت‌ماه در دانشگاه رازی برگزار می‌شود.
متقاضیان می‌توانند برای حضور در این برنامه می‌توانند با بنیاد نخبگان استان کرمانشاه تماس بگیرند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com