0  |  0

در کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد برپا می شود: نمایشگاه کتاب روز کارآفرینی

در کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد برپا می شود: نمایشگاه کتاب روز کارآفرینی

نمایشگاه موضوعی کتاب روز ملی کارآفرینی روز دوشنبه ۳ اردیبهشت، در کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد برپا می شود.
امروزه در دنیا بیش از یک میلیارد جوان پانزده تا بیست و چهار ساله وجود دارند که ۱۸ درصد جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند. زنان و مردان جوان، نقش مهمی به عنوان شهروندان، کارگران مولد، کارآفرینان، مصرف کنندگان، اعضای جامعه مدنی و عاملان تغییر، ایفا می‌کنند. انرژی و ظرفیت آنها برای نوآوری، منابع گرانبهایی است که هیچ کشوری حاضر به از دست دادن آنها نیست.
در ایران نیز دولت توجه جدی و ساختاری به مقوله کارآفرینی در جامعه دارد و تاکنون کوشیده است با رویکرد حمایت گسترده از کارآفرینان، بسترهای لازم را برای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی فراهم آورد، با همین رویکرد و بر مصوبه ۶۱۱ شورای عالی انقلاب فرهنگی روز سوم اردیبهشت به عنوان روز ملی کارآفرینی نامگذاری شده است.
کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد به منظور اطلاع رسانی در این حوزه و در ادامه روند برگزاری نمایشگاه های موضوعی کتاب، نمایشگاهی از منابع موجود خود را روز دوشنبه ۳ اردیبهشت در ساعات کاری کتابخانه در محل آن واقع در خیابان دکتر شریعتی برپا می‌کند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com