× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

با هدف ایجاد زیست‌بوم کارآفرینی منتشر می‌شود: فصلنامه «ایدوکا»

با هدف ایجاد زیست‌بوم کارآفرینی منتشر می‌شود: فصلنامه «ایدوکا»

با هدف سوق دادن گفتمان فکری دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی خاصه اجتماع نخبگانی به حوزۀ کسب‌و‌کارهای نوپا و استارتاپ‌ها، نشریه «ایدوکا» به همت بنیاد نخبگان لرستان و همکاری دانشگاه لرستان فعالیت خود را آغاز کرد.
حمزه امیری؛ رئیس بنیاد نخبگان لرستان، ترویج و اشاعه فرهنگ کارآفرینی و رونق استارتاپ‌ها را از اهداف مهم این نشریه برشمرد و گفت: فصلنامه «ایدوکا» مجله‌ای با رویکرد علمی– فرهنگی- خبری و تحلیلی است که بهمنظور ارتقای سطح دانش علمی و فنی مستعدان برتر، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی, سهولت مبادله علمی بین آنان, معرفی پیشرفت‌های عمده در زمینه‌های مختلف کارآفرینی و ایجاد ارتباط میان دانشجویان و کارشناسان منتشر می‌شود.
وی افزود: ارائه مدل بومی کاربردی برای توسعۀ کارآفرینی در لرستان، محیط کنونی کسب‌و‌کار، بین‌المللی شدن کسب‌و‌کارها و مهارت‌های کسب‌و‌کار مهمترین محور این فصلنامه است
امیری ادامه داد: آسیب‌شناسی مراحل تأسیس و رشد شرکت‌های نوپا و زودبازده در لرستان، ارائه راهکارها به منظور تدوین برنامه‌های اثربخش کسب‌وکار (BP) و ایجاد کسب‌و‌کارهای کارآفرینانه در لرستان و همچنین بررسی ارتباط فرهنگ و نظام ارزشی جامعه با کسب‌و‌کارهای کارآفرینانه از دیگر محورهای مهم فصلنامه ایدوکا است.
رئیس بنیاد نخبگان لرستان یادآور شد: پرداختن به حوزه‌های مختلف کارآفرینی مانند کارآفرینی اجتماعی، مدنی، سازمانی و شرکتی، محیطی، سیاسی، روستایی، اقلیت‌ها و زنان در دستورکار این مجله قرار دارد.
امیری در پایان خاطرنشان کرد: نیازسنجی آموزش کارآفرینی در رشته‌های مختلف صنعتی، خدماتی و کشاورزی نیز یکی از اولویت‌هایی است که در فصلنامه ایدوکا به آن پرداخته می‌شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com