× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

استارت‌آپ ویک تهران برگزار می‌شود

استارت‌آپ ویک تهران برگزار می‌شود

استارت‌آپ ویک تهران از روز شنبه ۱۵ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ تا روز جمعه ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ در تهران برگزار می‌شود.
درباره رویداد:
آینده هر جامعه‌ای آن‌طور رقم می‌خورد که تلاش آن جامعه در راستای آن است. بر این باوریم که جامعه‌ جوان کارآفرینی ایران با تکیه‌بر سابقه‌ای غنی و متنوع، امروز یکی از کلیدی‌ترین نقش‌ها را در ایران ایفا می‌کند و رشد و بلوغ آن در ابعاد مختلف اقتصادی و اجتماعی کشور می‌تواند امید و شکوفایی چشمگیری با توجه به پتانسیل بسیار بالای خود ایجاد کند.
ما در رویداد هفته استارت‌آپ‌ها در تلاشیم که این جامعه را در زیر یک سقف گرد هم آوریم تا با ایجاد فضای گفتگو و تبادل‌نظر بستری برای شکل‌گیری ارتباطات سازنده و اشتراک‌گذاری دانش و تجربه نوآورانه فراهم کنیم چرا که باور داریم شکل‌گیری کلام است که منجر به تولد ایده‌ها و سیاست‌ها و برنامه‌های بدیع و کارآمد می‌شود.
این رویداد مجموعه‌ای از فعالیت‌های متنوع را شامل سخنرانی‌های کلیدی از نمایندگان دولت، دانشگاه‌ها، شتاب‌دهنده‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و صاحب‌نظران این حوزه، میزگردهای تخصصی و کارگاه‌های آموزشی در بر خواهد داشت.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ictstartups.ir
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com